| anonim_4396 a întrebat:

Sa presupunem am inmanat telefonul unei persoane pentru a face un apel, in Chrome aveam mai multe File ingonito deschise ( una dintre file era TPU ) - am lasat telefonul pe mana acelei persoane aprox 5 minute, dupa ce mi sa inmanat telefonul am inchis singura filele, fara a ma mai uita peste ele - Intrebare : cum mai revad filele incognito inchise si ordinea accesarii lor? Funda!

Răspuns Câştigător
| IceRope a răspuns:

Da, nu poți. Tocmai acesta este rolul navigării în modul incognito. După închiderea filelor totul revine la zero. Mai ai o șansă. Să te racoleze un serviciu de spionaj și să rogi un coleg să sape adânc prin mocirla Internetului.
Nu te baza pe mine. M-am retras din spionaj după ce l-au ucis pe JFK.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Decat pentru cel ce pune intrebari! happy Adica, pentru mine!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

New name new branding cand incepi sa citesti in cafea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Vrei sa-ti spun ce vad?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Hmm - asta vrei?! happy

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur, eu nu am ochelarii de citit

| Iepuroi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu de fapt vreau sa îmi dai cu oja pe unghii UwU

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Cum credeam! La BALAMUC cu tine!
UwU happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Vei fi internat in curand FORTAT & DE URGENTA! la Spitalul 9!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Iepuroi):

Uwu laughing