| ClaudiuGoosty a întrebat:

Astazi m-am dus la repetitii, mi-am lasat telefonul in ghiozdan, avea 55% baterie, toate programele inchise. Dupa 2 ore dupa ce am terminat repetitia mi-am luat telefonul frigea, am vazut ca aveam 1 apel nepreluat si 2 mesaje si 1% baterie.De ce? Care e problema? Cum rezolv?

2 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Cel mai probabil bateria telefonului e veche, sau ``misca`` in contacte (fie din cauza vreunui defect sau daca nu mai e carcasa perfecta ca sa tina bateria la locul ei) Cel mai bine e sa iti cumperi o noua baterie!

| LOLCLAUDIULOL a răspuns:

Poate ai uitat sal inchizi