| bogdyZ a întrebat:

Sa raspunda doar cine stie!
Am conectat un controller de PS4 la PC prin Bluetooth. Totul ok, il conectez si ma joc linistit. Daca nu il folosesc 1 minut se opreste, dar inca ramane "imperecheat" la blueetoth la pc. Cum il repornesc la loc? Apas pe butonul de PS dar nu se intampla nimic

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil exista o setare care taie "curentul" dupa o anumita perioada, intrucat folosesc laptop cu un SO win 10 pro, nu am gasit aceast setare la mine default

urmareste acest clip si vei gasi rezolvarea :

https://www.youtube.com/watch?v=a239ZWeQ8K8

| AlexisZLS a răspuns:

Iti recomand sa l introduci si prin cablul sau in PC ca sa l citeasca mai bine..Si eu joc zilnic FIFA pe laptopul meu pe PS4, dar oprirea instatanee fara motiv am patit o doar cand nu avea baterie controller ul.