| Seby018 a întrebat:

Săi TPU am si eu o problema cu pc decate ori vreau sa ma joc din calculator sau online mi-se blochează de la ce sa fie, ziceti-mi si mie multumesc.Dau funda

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

De la virusi logic. Reinstaleaza windows-ul. Pune o versiune de 64bit daca ai macar 2GB Ram.

| GeoforceExperience a răspuns:

Eu iti zic sa iti schimbi componentele PC... Sau foloseste Game Booster / Razer Game Booster (Iti vor optimiza PC pentru gaming) acum depinde daca nu merge nici asta umbla la setari jocului si dati pe rezolutie mica (LOW). Bafta!