| bLoNnNda a întrebat:

vreau si eu niste statusuri despre iubiti mincinosihappy multumesc.dau funda:*

1 răspuns:
| AchaiaMoon a răspuns:

"M-ai inselat, dar n-ai realizat, ca deja eu te-am uitat? "

"Ai fugit cu alta? Nu-i nimic, se-ntoarce roata!"

" Ai plecat, si m-ai lasat pe podeaua rece din camera mea. Acum, si de-ai veni la mine in genunchi, nu te-as ierta."

" Ai plecat si ai crezut ca dupa tine voi veni plangand in genunchi. Acum, cand ma vezi pe-afara zambind, flirtand si razand, nu realizezi ca ma bucur ca ai plecat, ca m-ai facut sa vad ce plictisitor erai. "

" Cutitul lamei tale m-a atins, facandu-mi inima sa urle de durere. Acum, vei vedea tu cine va urla atat de tare, ca si lupii vor fugi de tine. "

" Ai plecat cu alta? Ce prost esti, nu realizezi ce era cat p-aci sa ai. "