| anonim_4396 a întrebat:

Decate ori vreau sa-i spun ce simt mi se blocheaza limba in gura si as vrea sa-i spun te iubesc vrei sa fii iubita mea ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Poti apela la o alta variantacare deja a inceput sa fie foarte folosita, Nu m-ai intrebi vrei sa fi iubita mea iti va fi m-ai usor sa o saruti direct de aici iti dai seama daca te place sau nu, Daca faci asta se poate intampla asa :
Cazul Bun : sarutul continua rezulta esti cu ea
Cazul rau : fata iti da o palma care sigur nu te va durea. Daca se intampla asta te scuzi frumos spui ca te-a luat valul si ca nu o sa se m-ai repete. (daca te-am ajutat funda? )

| ionutunited a răspuns (pentru TuRneR01):

Mersi o sa incerc

1 răspuns: