| anonim_4396 a întrebat:

am o imprimanta hp photosmart C4780 si am o problema cu cartusul imi zice: "cartus de imprimare instalat incorect" ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| marnet a răspuns:

Verifica cartusul, scoate-l, sterge-l (poate are tus pe el) si baga-l la loc.

5 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Incearca sa reinstalezi imprimanta. Asta e un mic sfat!

| sebykes a răspuns:

Asigura-te ca este bagat bine in carcasa lui din imprimanta si instaleaza driver-ul imprimantei este instalat.

| 7lucian8 a răspuns:

Le-ai gresit locurile la culori? sau negrul este de doua tipuri,, negru,,-si negru pentru fotografi si are lacasul diferit cel putin asa este la a mea imprimanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am gresit locurile... AM DOAR COLOR SI NEGRU si imi face probleme ala color ca ala negru e nou abia l-am cumparat...

| coralia_5862 a răspuns:

Scoti cartusele (sti sa le scoti nu?) si le inversezi daca nu merge le bagi bine mi s-a intamplat si mie happy
fundita?batting eyelashes