| Seduction a întrebat:

Sal.as vrea sa-mi fac un upgrade la pc bugetul de maxim 5 milioane. avand in vedere ca crysis 2 la setarile maxime imi merge greu:
procesor-AMD Athlon(tm) II X4 620 Processor (4 CPUs), ~2.6GHz
Memory: 2048MB RAM
ATI Radeon HD 4600 Series

7 răspunsuri:
| Micutu23 a răspuns:

Ce sunt astea? Ce vrei sa cumperi sau ai deja?

| Seduction explică:

Pai ce ar trebui sa-mi schimb sa-mi mearga mai bine jocurile

| Seduction explică:

Pai placa video are 1Gb dc sa o schimb?straight face

| vio_9808 a răspuns:

Vezi pe emag.ro sau pcgarage.rowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minim 3 gb ram la crysis 2 si schimbi si placa video pe viitor, dar mai intai achizitioneaza memorii ram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da ai dreptate ATI Radeon HD 4600 Series cu un gb ram, dar nu ai specificat daca ai macar minim 128 biti latimea de banda a memoriei video. Daca e pe 64 biti o sa-ti mearga mai greu.