| Dragutzu_Gabryel_1996 a întrebat:

Sal cand itru pe facebuk imi apare ecranul alb iar in misloc o iconita ce imi spune null ce pot sa fac sa-mi apara pagina mea de facebook? PLEZ AJUTOR!

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Incearca alt browser - Opera, chrome, Firefox, maxthon,... fata de ce browser ai acum si vezi daca merge.

| Imstrong a răspuns:

Ce îți spune mai exact? Înainte să intri pe Facebook te-ai deconectat sau nu?
Dă-mi mai multe informații și poate te ajut și dacă se poate data viitoare scrie mai pe înțelesul nostru.

| Dragutzu_Gabryel_1996 explică:

Cand intru pe facebuk imi apare top alb in afara de lista de prieteni