| radux3 a întrebat:

SAL. Doresc sa stiu parerile voastre despre IPHONE 3GS din toate punctele de vedere, tehnologie, aspect... mersi dau fda

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Iphone in esenta sa este o porcarie de telefon, slab tehnologic comparativ cu pretul acestuia... Vrei un telefon bun, ia-ti un Samsung galaxy s. Costa mai putin decat un 3gs si face mult mai multe happy

3 răspunsuri:
| NickLikeastar a răspuns:

Iar comenteaza UcigasuldeELINSUSI. Da sfaturi la toata lumea sa-si ia Samsung galaxy s. Eu am avut 3gs, si merge foarte bine. Daca vrei sa se miste mai repede pe net (diferenta de 3 sec), ia-ti galaxy S, daca vrei mii de aplicatii care te ajuta si sincer nu te vei plictisi de telefon, i-ati iphone. Dar mai asteapta putin, ca pe 21 Octombrie apare i5 si le va scade pretul. Eu am iphone si parerea mea este ca e cel mai bun gadget. Si Samsung galaxy S, II si Ace nu se vor mai vinde din cauza ca i-au copiat pe cei de la Apple.

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru NickLikeastar):

Au copiat Apple? Cred ca ti-a cazut o caramida in cap inainte sa scrii aberatia asta. Galaxy s 2 are procesor dual core ( primul dual core pe un telefon " deci sa pisat pe Apple din start la capitolul asta " ), filmeaza full hd, ecranul este net superior fata de retina de la i4 si android bate la cur in orice zi din noapte sistemul de operare Apple. Deci nu mai macati rahat aiurea. In primul rand am specificat comparatia in raport calitate/pret si in al doilea daca iphone se strica ( si sunt dese cazurile ) costa mult mai mult reparatia decat la alte telefoane.

Răspuns utilizator avertizat