| Justme12344321 a întrebat:

Hei! Din experientele voastre cu Iphone, imi puteti spune care este cel mai reusit? Vreau sa imi iau un iphone 13 pro max, sau un iphone 12 pro max si nu stiu care e mai bun. (din punctele voastre de vedere, asa ce scrie pe internet am citit). Multumesc!

7 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Esti dus mama
cum dracu' poti sa ai "dubii" la un telefon mai nou fata de unul mai vechi?!?
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11089&idPhone2=10237#diff-

| Justme12344321 explică (pentru Brizbriz):

Este pur si simplu o intreabare, nu trebuie sa ma faci dus:p. oricum sunt o "dusă"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 pro max gold 256 gb pai is niste diferente ti le zic eu ca si eu am avut de ales intre astea 2. la 13 ii bateria mult da mult mai buna tine ff mult fata ca si oricare Samsung de top. deci 1 ii bateria buna 2 ar fi procesorul mai performant. 3 nu are notch ul de sus asa mare ca 12 bretonul. iar 4 ar fi 120 de hertz la ecran fata de 12 care are doar 90 asta inseamna ca 13 ii mult mai rapid cand dai cu degetul pe ecran. astea is diferentele mai mari intre cele 2. acum ca face poze un poc mai bune aia nu i sesizabil. asa ca ia ti 13 pro max

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Tine 3 zile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Lol nici un tel nu tine 3 zile cu display mare

| Justme12344321 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de ajutor. Voi lua si eu 13 pro max!

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci al meu e extraterestru...uau nu știam.