| cccp_4613 a întrebat:

Sal.imi puteti spune ce care anti virus e mai bun. funda

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Eu am AVIRA si sunt multumita de elhappy apoi nu stiu acum care-i cel mai bun... da sunt de parere ca si AVIRA este destul de bunahappy

11 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Parerea mea ca Avast e cel mai bun atat ca resurse consumate cat si ca antivirus chiar daca nu ofera decat 97%-98% protectie, fiind gratuit eu il recomand tuturor.
Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| DonAnonymius a răspuns:

Kaspersky sau Avira.

| AvalohAlyn a răspuns:

Unele dintre cele mai bune antivirusuri sunt Karspersky(au mai multe editii) si BitDefender.Incearca unul din astea.Ar mai fi Nod32, Norton Antivirus.etc

| BoierBibescu a răspuns:

Avira. nu iti ingreuneaza procesarea pc.ului.il folosesc de 2 ani si nu am avut niciodata probleme cu virusii. si is downloader mare de pe net.

P. S- e singurul anitivirus care nu m-a sacait la cap cand apare ceva neinregula in pc.gen: ai virus stergem? ( avira il blocheaza si eventual il sterge pentru nu a face praf win)

| r0biricaa a răspuns:

Avira Anti-Virus! Il recomand.

| 123456 a răspuns:

Avast :d e super

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Norton antivirus si avast!

| вεвїŧѕά a răspuns:

Avast sau nod 32 :d... funda?big grin

| Kanpeki a răspuns:

Avira

| yssabela a răspuns:

Am avut mai multe dar depinde ce windows ai. eu iti recomand avast, avg sau avira

| Tiamat a răspuns:

Avast =]]