| ANDREI118932 a întrebat:

Imi puteti spune ce sunt programele(sau ce or fi ele) DriverPack Solution Updater, IspAssistant-Mp3Tube,K-Lite Codec Pack 8.4.0 si daca le pot sterge fara sa imi afecteze ceva sau daca pot fi inlocuite cu ceva.dau funda normal

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

DriverPack Solution Updater, IspAssistant-Mp3Tube
astea 2 sterge
dar
K-Lite Codec Pack este codecuri pentru video si audio, nu sterge ca nu va arata si auzi sunetul, video

2 răspunsuri:
| AdrianL a răspuns:

Driver pack stiu ca eiti cauta si instaleaza drivere automat.Isp-ul il poti dezinstala, iar k-lite codec pack si ala il poti dezinstala.Rostul lui e ala, ca daca il ai poti sa rulezi majoritatea filmelor si videoclipurilor downladate de pe internet si isi da update mereu.

| sleeky1532 a răspuns:

Joaca-te cu ele. Poti sterge absolut tot din lista cu add/remove programs din windows in afara de driver-ul pentru placa grafica, internet si cel de sunet. In rest...have fun.