| radux3 a întrebat:

SAL. Imi puteti spune pas cu pas cum se face update la un Samsung galaxy s i9000. Am versiunea 2.2. Va multumesc!

1 răspuns:
| DANI_1590 a răspuns:

Downloadezi in calculator Samsung Kies, inainte sa conectezi telefonul la pc te duci la setari-wireless si retea-setari usb Samsung kies, apoi conectezi telefonul la pc cand e pornit Samsung kies si o sa iti apara un panou mic in care o sa scrie ca exista o versiune noua pentru software si apoi urmezi instructiunile dupa ecran (updateul o sa se downloadeze in pc mai intai si apoi o sa se mute in telefon.NU APASA PE ECRAN IN TIMPUL UPDATEULUI)