| stragery a întrebat:

Sal TPU am Procesor Intel premium dual core E 2140 Si nu stiu care este temperatura optima pentru el cu programul CoreTemp am aflat ca are 25 Grade este normal? Funa +inv datasence

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Cu cat e mai rece, cu atat e mai bine. Nu stiu cum reusesti sa-l tii la 25 de grade, dar e o temperatura foarte buna.

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

De pe la 65 de grade trebuie sa iti faci griji...

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Nu exista Intel premium straight face
25 de grade este o temperatura foarte buna. Pana la 50 de grade poti sta linistit big grin

| SyncMasterSA300 a răspuns:

Stiu ca pentru E2240 (Magix) Este temperatura normala 20-25 grade, la tine fiind cam de acelasi fel 25 de grade este binisor, dar pana la urma iti propun sa iti iau un cooler de 20V, iti va tine binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25 de grade? Wow. E bine. Problemele încep, oricum, de la 75 în sus, asta depinzând de specificaţiile fiecărui procesor happy