| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Am un laptop si nu-mi merge webu de aproximativ un an atunci cand l-am cumparat mergea, cand dau web la prieteni le apare negru de ce? Cine ma poata ajuta?

Răspuns Câştigător
| vladvlad23 a răspuns:

Pai daca ai reinstalat windowsul inseamna ca este normal sa nu iti mearga pentru ca trebuie instalat driverul camerei chiar daca e incorporata. Cauta in cd-urile care le-ai primit cand ai luat laptopul si acolo ar trebui sa gasesti daca e incorporata. Daca nu e incorporata trebuie sa cauti cd-ul care l-ai primit cand ai cumparat camera.

4 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Driver pentru webcam :) Marca, Modelul si cauti pe www.driverscollection.com

| fanJBfan a răspuns:

Cand dai web ai vazut ca iti apare prima optiune " file " dai acolo
la settings si seteziwinking

| crystynel23 a răspuns:

Poate ar trebui sa-l cureti, ori este ce va cu cablul de legatura, incearca sal bagi mai adanc sau sa vezi daca-i fixat sau poate e stricata, profita daca mai e in garantie... funda?

| CeCeSalvatore a răspuns:

Uite daca nu-ti merge webu inseamna ca e o defectiune de la fabrica, ar trebui sa te duci cu certificatul de garantie la magazinul de unde l-ai luat si sa-ti dea altul nou care sa mearga. Crede-ma o stiu din propria mea experienta!