| Adelin_Alexa_1999 a întrebat:

Sal TPU deci cand vreau sa descarc unele chestii de pe net cand dau download zice sa aleg una din intrebarile care este horoscopul, cand vei muri etc dupa sa trimit la 1223 sau 1122 etc ceva costa mult asa face des cand vreau sa descarc cum fac sa nu mia para aceste chestii sad pls dau funda

Răspuns Câştigător
| ionut258 a răspuns:

Se numes Survey chestiile alea, si te pune sa faci un test care la sfarsit te pune sa platesti ca sa deblocheze continutul pe care vrei sa il descarci. Eu iti recomand sa eviti siteurile alea ca de obicei sunt tepe.

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Caută în altă parte, acele site-uri sunt pline de reclame, dar nu au nimic concret pe ele.