| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Imi fac "locuinta digitala" (calculator, laptop, tableta, detoate). Si, la punctul calculator, strang bani sa-mi iau unul pe componente (intai placa baza apoi carcasa, etc.). Ce parere aveti?
Apropo, placa de baza e Asrock G31M-S ( http://www.emag.ro/......G31M-SR2.0 ). Imi puteti spune restul componentelor compatibile?
Dau funda la cel mai bun si lung raspuns.;)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună... ţi-as sugera să vorbim pe PRIVAT, pentru a lămuri nişte chestii!

2 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX a răspuns:

MeDjBogdy43,mai bine ia-ti un calculator de ala obisnuit,nu mai lua piesele separat. Ca nu stiu eu ce o sa-ti iasa. Si in plus,e mai bine o unitate intreaga. Si da,ai dreptate,ia-ti placa de baza pentru ca peste cativa ani,stiu si eu, sa-ti reconditionezi calculatorul. Pe scurt, ia-ti "piese de rezerva" pentru calculator.

| idcatalin a răspuns:

Pentru casa digitala uite aici un articol super tare
http://www.topcadouri.ro/ce-imi-trebuie-pentru-casa-digitala.php