| stefan_5038 a întrebat:

Sal TPU stie care cum sa dezactivez hackshield la 4story? sau un hack care sa treaca de el.

2 răspunsuri:
| alexsegmerean a răspuns:

Copilas, Esti retardat? daca treci cu succes de hacksield sigur dar sigur din primul minut de joc iti iei un ban mai mare decat tine.Deci iti sfatuiesc sa joci legit nu sa descarci toate hackurile care le gasesti pe net.Majoritatea sunt virusi, trojan, sau keylogger.

| DonBulano a răspuns:

Foloseste un hack de pe elitepvpers acelea sunt garantate sa mearga, si se poate trece de hackshield cu un hack adecvat, foloseste unul care merge si pe serverele germane, tot ce functioneaza acolo functioneaza si pe ro. Sper ca ti-am fost de ajutor