| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Am si eu o problema la mess. Indiferent de marimea, tipul sau ce contine, avatarul meu este prea mic!

http://i.imgur.com/CIKbX.png

Cum pot sa il fac mai mare (ca si cel al prietenei)? Dau funda raspunsului folositor.

8 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe avatar\large image

| Cretaker a răspuns:

Click dreapta pe avatar...

http://i.imgur.com/5mQW5.png

| Marijuana187 a răspuns:

Click pe poza ta cand vb cu cineva si Large imagehappy

| SteauaNordului a răspuns:

Buna
ei ii apare tot mare, nu ii apare mic
e simplu sa il faci mare : click dreapta pe avatarul tau ( intr-o fereastra deschisa) si selectezi "large image" si asa il faci mare
te pup

| 인스피릿 a răspuns:

Click dreapta pe avatarul tau si bifezi Large Image in loc de Small Image.

| Andree a răspuns:

Buna. Intri pe cineva, dai click dreapta la poza ta si dai la Large Image.

| Wilder a răspuns:

@Cretaker, am linkul pus ca bookmark ca sa stiu daca mai faci comicuri laughing

| dsadasdsada a răspuns:

Au auzit de large image? rolling on the floor