| xt9000 a întrebat:

Sall all. ce ziceti sa iau acum un samsung galaxy ace sau sa astept inca 3, 4 luni si sa iau un lg optimus black?

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Eu zic sa astepti si sa-ti iei un Optimus Black. De craciun mi-am cumparat si eu un telefon nou, si la fel ca tine eram orientat catre Galaxy Ace, dar dupa ce am citit pareri mai multe de la cei care l-au avut/il au si m-am uitat la review-uri pe Youtube, m-am razgandit si nu l-am mai luat din cauza ca peste tot am vazut oameni care se plangeau ca nu-i tine bateri mai mult de 1 zi, maxim 2 zile, iar asta e nasol. Ca functionalitati si performante exte un telefon excelent pentru cineva care is cumpara primul sau smartphone si se descurca destul de bine cu sarcinile la care l-ai supune zi de zi, dar totusi, bateria strica totul.
Daca nu te deranjeaza sa-l incarci destul de des adica zi de zi, atunci cumpara-l caci e foarte bun, dar daca te deranjeaza acest fapt atunci asteapta si ia-ti LG sau ia-ti alt smartphone in aceeasi gama de pret ca si Galaxy Ace.

1 răspuns:
| ChRoM a răspuns:

Optimus black!winking