| UnDeadMan a întrebat:

Sall all, mi-am cumparat un sistem de boxe Logitech 5.1 si nu merge decat doua dintre ele daca vreau sa ascult muzica pe net, de exemplu e youtube ce sa fac?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Să setezi din sistem din setările de sunet în loc de 2 canale pe 5+1.De asemenea dacă ai mai multe mufe jack de diferite culori conectează-le în placa de sunet în ordinea culorilor indicate(negru la negru, portocaliu la portocaliu, etc). Succes