| alexboss11ani a întrebat:

Sall All Mi.am luat un telefon acum cateva zile... am HTC Touch 2 si vreau si eu sa stiu daca pot baga desene, filme pe el.Inca cv big grin nu stiu de unde pot lua jocuri pe tell. in format CAB din cate am inteles eu. se gasesc cam greu in acest format DACA MA PUTEti AJUTA... DAU VOT+ fundita big grinD MS

Răspuns Câştigător
| YahooMail a răspuns:

Eu stiuam ca toate jocurile, pentru toate telefoanele sunt in format ".jar". Si uite si un site de unde poti descarca jocuri: Www.Mobile9.Com
Iti faci cont, iar dupa ce ti-l faci, pe sus o sa arate ALL DEVICE. Te duci cu mouseul acolo si va mai aparea si +ADD DEVICE. Dai click si scrii numele telefonului. Si apoi cam toate jocurile ar trebui sa fie pentru telefonul tau:P

Bafta;)Si ai grija de telefon:P