| NewFolder a întrebat:

Sall all...
pe ce site as putea vedea canalul ginx tv, online?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| NewFolder explică:

Voua va mere?

| taker009 a răspuns:

Cool tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postul ginx tv nu mai exista de ceva vreme...asa ca nu mai cautati pe net, tv online etc pentru ca postul pur si simplu este inchis.veti vedea ecran negru la nesfarsit... daca ai cauta pe net ai vedea ca ginx tv a fost preluat de game tv...care iti va lasa un gust amar. sa nu mai adaug ca postul este german deci iti poti imagina in ce limba sunt prezentate jocurile... daca aceea se poate numi prezentare...eu sunt dezgustat

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

La sectiune straine pe www.portaltv.ro

| Iliescu_Stefan-Adrian_1997 a răspuns:

Merge pe Dolce.

| Adrian_TROFIN_1986 a răspuns:

NEW GAME OF WORLD ONLY THIS INVITES HAVE PREMIUM TWO WEEKS

hi alll you heard about this game with prize 10000 euro realy win TRY TO PLAY 8 LEVELS AND IF YOU LIKE CONTACT ME TO TAKE OR BUY OR GIFT SOMETHING SHIP WITH POWER AND MAXIM UPGRADES ID ROSHK4TU@YAHOO.COM http://darkorbit.bigpoint.com/? aid=1306&invID=xbdidcbeaccxbfcfcfagixghifcfcfxfacxbdagxbab&force_instance=502&lang=de_DE

IG YOU WANT HELP COME IN SERVER EUROPA GLOBALE 5