| facpipi a întrebat:

Sall, am primit o tableta care are sistem de operare android. Cand am intrat in market sa imi iau jocuri naveam nici unu joc. Aveam niste aplicati si 3 jocuri de carti. Ce sa fac ca sa imi pot downloada jocurile? P.S: Cand am intrat in market m-a pus sa accept T&C pentru Google Play dar nu sa transformat in Google Play.

Răspuns Câştigător
| TupacShakur a răspuns:

Mai intai trebuie sa te loghezi. si daca nu le poti descarca din google play descarca pe pc de pe alte siteuri in format.apk si bagale pe tableta.
uite aici un site cu jocuri care poti sa descarci si de pe pc si de pe tableta http://www.androidgamesroom.com/

1 răspuns:
| gogu2570 a răspuns:

Http://ro.forgeofempires.com/? invitor_id=82987&world_id=ro1&ref=player_invite_linkrl
"fă pipi" și după aia intri Google Play de pe tableta, cauti jocurile si in bara unde scrie "download" sau "descarcare", depinde de limba folosita, in partea dreapta apare si functia "instalare" dai clik pe instalare dupa ce s-a terminat downloadul si o sa-ti mearga