| вσмвση3ℓ a întrebat:

Sall, am reformatat telefonul la setarile din fabrica, si aveam jocul Hill Climb Racing cu bani : 36.170.150, acum am bagat jocul inapoi cum pot avea aceasta suma inapoi? se poate? (Sau am muncit degeaba) sad crying sad

Răspuns Câştigător
| TheDragos a răspuns:

Nu mai ai ce face. Ai pierdut absolut totul. Asa am facut si eu Fundita?

2 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Trebuie sa incerci sa te conectezi la contul din App store / Google (Play Store) si sa descarci iar jocul... Daca nu merge s-ar putea sa fi muncit degeaba... sad

| Alexalfred a răspuns:

Dezinstaleazal si instaleaza-l cu hack.
1) intri pe site-ul happymod
2) cauta pe site hill climb racing
3) dai download
Sa nu I dai fast download
Pentru ca te pune sa instalezi happymod.
4) ti-se va descarca un fisier.
5) deschide fisierul si instaleaza aplicatia.
Si vei avea bani infiniti