| dragoshica2 a întrebat:

Sall! Am si eu o intrebare daca am procesor Intel celeron CPU DE 1.60 GHZ SI 1Gb ram si placa video nVIDIA de 8400 GS merge fear 3?

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Glumesti? clar ca nu!

3 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

Nu fear 3 cere cel putin un procesor pa 2 nuclee athlon x2 sau un core 2 duo 2.22 Ghz etc. placa video e slabuta un ati 4550 1 gb 64 biti ar fi perfecta ear la ram tear mai trebuii macar 2 gb daca nu chiar 3 mai clar uite http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1022&game=F.E.A.R.%203!

| CopilNefericit a răspuns:

Nu frate nici vorba sa-ti mearga!

| Ovidiu_Raul_1997_YIcy a răspuns:

Scrie pe Google : "Fear 3 system requirements" si compara cu PC`ul tau, cu placere!