| anonim_4396 a întrebat:

SALL am si eu o problema ce nu reusesc sa ii dau de cap...;( Mi am cumparat un stik USB de 8GB l am bootat am instalat un windows7 pe el! Pana aici toate bune si frumoase.Am incercat sa instalez windowsul pe netbook-ul meu si a functionat, la fel eu ff bucuros am incercat si pe pc un hp7800p dar cand da sa se instaleze la inceput cu fondul acela negru si cu bara gri de jos ce se incarca si ce scrie deasupra ei windows instal etc... se incarca pana la sfarsit si asa ramane cu zilele.Adica am lasat pc o zi si o noapte asa si degeaba windowsul nu a mai continuat cu instalul! App mi am botat sd cardul de la tel de 4 GB cu ajutorul unui USB de la digi am instalat windows-ul si cu acele a mers!laughingPlz mlt help my!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Trebuia sa refaci usb-ul cu sistemul de operare(stick-ul) si sa reincerci. Si daca mergea, probabil ca niste fisiere din stick au fost modificate, motiv pentru care s-a blocat.

1 răspuns:
| Mihai0098 a răspuns:

Ok multumesc!