| ganjafarmer1911 a întrebat:

Sall am si eu o problema cu un telefon nokia 2610 nu gasesc un cod cu care sa il deblochez sa mearga si pe cosmote sau vodafone. este codat pe orange. IMEI 356427014530757. daca ma poate ajuta cineva add aici kata_catalin92. vas si profund recunoscator

Răspuns Câştigător
| T. AC a răspuns:

Mai bine il duci la un diler de telefoane sa il decodeze eu am decodat telefoane personal dar iti trebuie mai mult decat un cod mai tr sa il si legi la un PC si sa lucrezi pe el altfel pierzi din semnal decodatul nu poate costa mai mult de 30 de lei fiecare isi impune pretul sunt care decodeaza si cu 15 lei si fac treaba buna

1 răspuns:
| ilye6676 a răspuns:

Resofteazal sau cauta pe forum la nokia.