| YoYo a întrebat:

Sall am sters din greseala tot folderu cu live essential am windows 7 ultimate.Si cand vreau sa imi iau din nou alea movie maker etc nu pot.imi spune asa. Windows live nu inteleg de ce nu imi merge sa il instalez. L-am descarcat prima data si am dat sa instalez toate programele cand intram in movie si dadeam import video sa zic asa ma dadea afara din program(o eroare). Apoi l-am dezinstalat din uniinstal programs. Cand il downloadez iar spune iar ce sa instalez dau sa instalez toate programle essential si imediat in 2 sec programul a fost instalat pentru folosirea programului dait click pe inchide. Dau inchide si nu-mi apare nimic in pc. Nici la search numi gaseste nimic.Am downloadat de nu stiu cate ori si am dat si restarturi si la fel imi da.
CE SA FAC? A si mi-am mai luat un movie maker 6.0 probabil e live nu stiuconfused? si cand bag videou imi spune "Windows movie maker has stoopet woeking" si dau cancel si iese afara si nu ma lasa sa fac acolo ce vreau.

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Click dreapta pe el si ''executare ca administrator'' si cand instalezi un program pe care win7 nu-ti permite, tot asa