| anonim_4396 a întrebat:

Sall am un Samsung Wave S5250 l-am upgradat (software) de pe bada 1.0 pe 1.1 si totul merge bine are mai multe functii meniul este mai placut dar merge cam greu se misca greoi la schimbarea paginilor la meniu la jocuri si la mai multe... poate cineva sa ma ajute sa il fac sa mearga mai repede ...si sa imi spuna si daca a aparut o versiune mai noua de software decat cea existenta pe al meu cu bada 1. 1DACA DA sa imi dea un tutorial pe YOU BEUT sa vad cum procedez sa il instalez!

3 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Vezi poate ai programe care ruleaza in fundal. e bine sa le inchizi.

| shannygelu a răspuns:

Eu am wave 5250 si merge bine bada 1.1 e ultimu sistem depinde de unde ai pus firmware iti trebuie firmware si multiloader v5.64 si firmware il gasesti la http://www.sammobile.com/....../firmware/

| 123andrei a răspuns:

Nu am numic care sa ruleze in fundal le inchid de fiecare data