| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am un sony ericsson g700 si as vrea sa stiu cum pot avea internet pe el prin bluetooth-u' de la pc? ca am auzit ca ar merge, dar nu stiu cu sa procedez.

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

Ai calculator sau laptop?

Stiu ca poti sa te conectezi cu calculatorul la telefon sa faci o conexiune la internet, folosind telefonul ca modem pentru internet, nu stiu posibilitatea sa fie si invers!

Stiu ca pe wireless, poti sa faci din placa laptopului router wireless, si sa iti dai internet moca, din calculator, in telefon.
Se poate si la pc, doar sa ai o placa wireless.

Dupa cum am zis, la bluetooth, stiu ca te poti conecta de la pc la tel, nu invers.