| PiiTiiic a întrebat:

Sall..am un telefon Samsung normal fara mp3...si la cartela acolo sunt niste zimti aurii care citesc cartela sim. Eh din pacate mi-am rupt un zimte si nu mai citeste cartela. Se poate face?

Răspuns Câştigător
| AlexBpm a răspuns:

Ori iti ei alt tel ori te duci la un service si iti lipeste aia zimtii

2 răspunsuri:
| blonda90 a răspuns:

Nu cred. poti doar sa te duci sa iti iei alta cartela cu acelasi numar big grin

| PiiTiiic explică:

Nu este vorba de cartela. cartele e in regula. zimtele de la telefon