| stefannn a întrebat:

Sall.As vrea sa imi cumpar aceste boxe (Philips spa5300)http://www.debo.ro/philips-spa-5300.html si nu stiu daca sunt bune am cautat comentari dar nu gasesc, daca aveti imi puteti spune daca se aude clar sau ceva defecte.

Răspuns Câştigător
| DidudicaDi a răspuns:

Buna @stefannn aceste boxe sunt cele mai bune din toate cele 6567 de bi\oxe pe care le-am avut. Ele sunt de 4 ani in casa mea si sunt foarte bune rezista mult si cum spuneam sunt foarte bune. sper ca am fost de ajutor pa-pawave P. S Sami spui daca au mers pa-pa wave funda plz

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am batut capu vreo 3 saptamani intre genius 5.1 si Logitech x-t530 si pana la urma m-am decis ca si un sistem 2.1 e bun daca e tare subwoferul si mi-am luat Philips SPA5300, crede-ma daca stai la bloc sunt prea puternice!
CREDEMA E FOARTE TARE! LA INCEPUT AM CREZUT CA E DOAR FORMA DE EL:p