| Crysty1996 a întrebat:

Sall azi am bagat in lista la prieteni pe facebook multi oameni aiurea din greseala si acum vreau sa le sterg cererea ca nu mai pot baga altii findca imi zice ca am prea multi va rog ajutati-ma plzzz! dau funda!

3 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Mda... dai unfriend

| Dana211 a răspuns:

Nu poti decat sa ii cauti in lista de prieteni si sa le dai unfriend altfel nu ai cum sa scapi de ei

| aDiDaSxD a răspuns:

Pai dai pe ala pe care vrei sa scoti si undeva in dreapta scrie Prieten dai pe la si jos scrie sterge din lista de prieteni happy