| PureMadnesS a întrebat:

Sall care imi da servere noi de lineage 2? freya sau interlude de high rate pls dau funda! Va rof frumos, Multumesc!

2 răspunsuri:
| k4dd1 a răspuns:

laughing cica dynasty laughing dynasty epic wesper sunt custome...laughing)

| djstyle a răspuns:

Salut. imi pare bine ca am gasit pe cineva care joaca L2. si eu am jucat timp de 4 ani. Pentru high rate poti cauta multe servere pe www.hopzone.net mi-e unu imi plac servere high dar fara costum. armuri dynasti etc... sti la ce ma refer:D fundita?:D