| śĩĿṽịṻ a întrebat:

Sall!,,,Caut prieteni cĂrora le plac jocurile ps3 si pc,,(pentru ca ma plictisesc pe mess si a chef va povestesc).

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

As vorbi eu cu tine, si eu sunt pasionat de jocuriwinking doar ca nu mai stau asa mult pe mess...

| śĩĿṽịṻ explică:

Id meu """silviu. pustiu23"""".

| Nich01 a răspuns:

Salut daca vrei putem fii prieteni mie imi plac jocurile si la fel ca tine as vrea sa pozestesc ceva sau cu cinevahappy

| Castaliu_Vlad_Catalin_1990 a răspuns:

I just got a Minecraft premium card code for free! :D http://freeminecraftgiftcode.net