| Rotariu_Dragos_Constantin_1982 a întrebat:

Sall cum instalez cool tv pe pc.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 il pui ca aplicatie pe desktop
copiezi linkul dai pe desktop o noua aplicatie si copiezi linkul si i pui un nume si gata

| RaduTN a răspuns:

Prima dată trebuie să ai Abode Flash Player pentru Internet Explorer actualizat la zi, apoi trebuie să ai o versiune de internet explorer (doar cu el poţi viziona videoclipurile) mai nouă. După ce ai facut ce am zis mai sus intră pe site-ul asta http://www.cool-tv.net/help-tv.html dai pe descarcă Tv Online şi apoi îl înstalezi şi o să ai ce îţi doreşti.

Baftă :-h