| maradona10 a întrebat:

Sall de ce nu imi merge trilulilu.in loc de video imi apare doar ecran negru si atat? 1

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci incearca sa dezinstalezi browserul si sa descarci altul sau doua si sa le instalezi.Eu merg din anumite motive cu doua browsere deodata. Google chrome si Opera dar bineinteles ca sunt si alte browsere. Scrii parolele salavate pe ceva si dezinstalezi browserul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil iti trebuie un Adobe flash player.Trebuie sa iti scrie undeva ce trebuie instalat.

| maradona10 explică (pentru anonim_4396):

Pai tocmia ca nu imi scrie nimic ii doar negru "videoul" pe youtube merge foarte bine dar acum 1 saptamana in urma mergea bine

| maradona10 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate am incercat cu firefox si imi merge aici mersi happy