| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

TPU, azi imi mergea bine cs 1.6, nu stiu ce am schimbat la video settings si acum am doar un ecran negru cand intru in joc nu apare nimic si nu merge sa joc, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fryzzy98 a răspuns:

Pai ai putea reinstala jocul. Il dezinstalezi cu totul si il instalezi din nou si incerci sa nu mai umbli la setari asta e tot ce pot sa iti spun.

1 răspuns:
| XxXsTyLLeXxX explică:

Da, am rezolvat trebuia doar să sterg fișierul valve din regedit, mersi oricum, ai funda