| Anonimus696969 a întrebat:

Sall
Deci. in curand o sa imi termin site-ul ( facut din php HTML si unpic de css). Stie cineva cum o sa pot sa adaug continut ( text si poze poate si video) fara sa mai intervin in cod? Am auzit ca se poate cu wordpress, dar nu stiu cum se configureaza (wordpress-ul) ca siteul sa fie facut de mine ( cum vreau eu nu cu temele lor). Ma poate ajuta cineva? Funda happy

1 răspuns:
| CinevaNou a răspuns:

Stie cineva cum o sa pot sa adaug continut ( text si poze poate si video) fara sa mai intervin in cod?

Pai tot php folosesti si pentru asta.
Citesti ce a introdus userul in textbox si ce poza a ales sa uploadeze sau direct linkul ei de pe net si le salvezi intr-o baza de date sau intr-un fisier. Si normal ca o sa ai alt script php care o sa afiseze tot ce ai stocat.