| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,deci pana la urma cand va fi lansat ios 6? la toamna sau a fost lansat aseara? scria asa intr-un articol:În ceea ce privește disponibilitatea, iOS 6 va fi lansat la toamnă și va fi compatibil doar cu următoarele iDevice-uri: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPad 2, iPad 3 și iPod Touch 4G.

1 răspuns:
| pure9 a răspuns:

Apare la toamna pentru noi "muritorii de rand" iar pentru cei cu cont la ei (nu stiu exact ce fel de cont - se plateste) se poate lua acum. big grin