| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Exista vreo metoda sa nu copiez ci sa mult cu totul un fisier de pe o partitie pe alta?

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In functie de fisier se poate sau nu.

| EmanuelEmy7 explică (pentru gelu1970):

Este un fisier cu un joc.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Da selectezi tot fiisierul si il muti sau il copiezi unde vrei tu

| syg01 a răspuns:

Da se poate.

| cartidevizita a răspuns:

Salut. Simplu. Dai Cut fisierului si apoi Paste unde vrei sa-l muti happy

| EmanuelEmy7 explică (pentru cartidevizita):

Pai asta nu inseamna ca decupez din fisier?

| leapșa a răspuns:

Dai "cut" folderului, intri in celalalt folder/ partitie unde vrei sa-l muti, apoi click pe "paste".

| gelu1970 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Daca fisierul l-ai descarcat poti sa il pui in ce partitie vrei
daca e fisier dintr-un joc instalat in C, atunci nu te sfatuiesc sa il muti in alta partitie