| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,fratele meu are un Nokia x2-01 si nu poate deschide agenda, exista vreo metoda sa le copiez in pc?

5 răspunsuri:
| r3ally a răspuns:

Instalezi Nokia pc suite in pc-ul tau si poti sa copiezi contactele din agenda happy

Răspuns utilizator avertizat
| r3ally a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ai incercat sa il conectezi doar cu cablul de date sau ai incercat si prin bluetooth? Poate doar conectat la usb nu il recunoaste. Si la mine cand aveam Nokia laptopul nu "imi vedea" mereu telefonul dar cand il conectam prin bluetooth era ok. Contactele nu le ai salvate si pe sim? Doar pe telefon sunt?

Răspuns utilizator avertizat
| r3ally a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu e greu, cauta la un prieten un adapter bluetooth (usb) in caz ca nu ai tu personal, il instalezi in pc/laptop, deschizi bluetooth-ul la tel sa fie vizibil, deschizi Nokia pc suite si ai acolo in partea de stanga sus daca sa te conectezi prin usb sau bluetooth. Si de acolo selectezi bluetooth. Dai accept de pe telefon atunci cand iti apare sa te conectezi cu pc-ul, daca iti cere un cod bagi si tu "1" (si de pe telefon dar si de pe calculator) si esti conectat. Dupa aia umbli la absolut tot ce e in telefon, scrii mesaje, suni, etc! Succes happy