| anonim_4396 a întrebat:

Sall fratilor!
Cum pot sa recuperez informatii/fisiere care au fost sterse din calculator de pe hard.Stiu ca se poate dar nu stiu cum, de ce program am nevoie?(explica-mi si cum sa-l folosesc daca poti, daca nu e bine si numai programul de care am nevoiewinking
Nu vreau raspunsuri date la misto.

DAU FUNDA, PROMIT!, doar ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un program se numeste recuva si iti poate repara gresala.Nu te costa nimic e free dar nu sunt sigur daca mai merge dupa ce opresti calculatorul.Programul este usor de folosit nu este greu o sa il iontelegi si singur daca nu atunci cauta pe youtube ca trebuie sa fie un tutorial eu asa am invatat.Succes

1 răspuns:
| JusTx a răspuns:

Sal, programul se numeste parca Remover ceva de gen happy