| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,mama are un Nokia 500 si cand suna pe cineva vorbeste cu persoana respectiva si daca vrea sterge numarul de acolo unde intri la cei care i-ai apelat,ma refer cand apesi pe butonu verde,ea il sterge de acolo da numarul ii ramne la jurnale din meniu, are ultimu sistem disponibil cred ca e symbian anna sau belle, deci cum poate sa faca sa nu ii mai ramana numarul in jurnale?

1 răspuns:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Incearca o resetare la setarile din fabrica a telefonului! Sper ca te-am ajutat! Bafta multa acolo!