| sergiu_9343 a întrebat:

Sall! Mi-am luat un gamepad serioux srxj-03 si butoanele TURBO si CLEAR nu cred ca functioneaza, adica cand intru in joc pentru a seta controalele nu pot sa le dau o functie. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| tarebossu a răspuns:

Butoane TURBO si CLEAR nu pot indeplini functii deoarece ele nu au acest rol. Ideea este ca Turbo este folosit la shootere si Clear curata butoanele puse pe Turbo. Tinand apasat pe turbo si un buton, beculetul va licari rapid, iar daca faci acelasi lucru cu Clear nu va mai licari.
Pa!

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Marca e una low cost asa ca nu ma mira sa aiba prb
nu au si ele driver soft ceva? daca nu merge si nu merge - service