| SakonSIUkon a întrebat:

Sall nu imi merg unele videoclipuri de pe you tube imi tot spune a aparut o eroare incercati mai tarziu, cum poate fi rezolvata chestia asta?

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Se poate sa fie de la video adica detinatorul nu permite vizionarea de pe calculator.
Bafta!

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Problema vine de la net.Conecteaza-te din nou si daca tot nu merge, vorbeste cu firma care iti asigura conectarea la internet.

| Mihaii24 a răspuns:

Ai probleme cu internetul. Asa imi face si mie cand imi iese firul din unitate.