| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Sall! Pt cei care joaca caine virtual, cum pot sa aduc mai multi membri in haita? Multumesc anticipat! Funda big grin

7 răspunsuri:
| Mihnutzu99 a răspuns:

C um se chema haita ta?

| Mihnutzu99 a răspuns:

Baga-l in haita si pe jumong!
Plese!

| Mihnutzu99 a răspuns:

Trg mult! Il bagi si pe jumong in haita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. daca sti codurile rezolvi.sau le-ai cumparat? ca sunt niste coduri si era unul ctrl-m. m e de la multiplu.si eu am jucatwinking

| anamariatare a răspuns:

Oi scrii pe mesagerie ca are mare nevoie de membri.

| WolfTrribute a răspuns:

Pentru a aduce mai multi membri in haita, trebuie sa faci reclama la haita si sa faci multe concursuri pe prezentare, asa jucatorii vor fi artasi de haita ta.

| Shadow2005 a răspuns:

Invită-i în haită. Poți face asta. Apropo, în joc sunt Dog5.