| Crysty1996 a întrebat:

SAll tot vreau sa imi iua un mini laptop pana in 1000 lei ce imi puteti recomanda ca eu tot caut de o saptamana si nu gasesc nimic bun la banii astia. PLZzzzz ajutati-ma dati-mi un sait sau ceva va rof DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aminutza a răspuns:

Ti-am gasit laptop HP la 1099 lei.Vezi mai in detaliu pehttp://www.emag.ro/......--pA1E47EA FUNDA?

4 răspunsuri:
| aminutza a răspuns:

Apropo,laptopul HP pe care ti l-am aratat e bun(NU ca as avea) eu am packard bell si am dat 3500 de lei pe el

| aminutza a răspuns:

Mersi pentru fundahee hee)

| ErikaAlexandra a răspuns:

Eu am un laptop destul de performant pentru mine.adica mini-laptop. se numeste Hanspree si imi aduc aminte ca anul trecut am dat 8 milioane pe el, dar e foarte bun. sa stii ca am mai intalnit o intrebare de genul asta si fata mi-a spus ca este foarte bun. Poti cauta pe emag.ro sau com, imi aduc aminte ca de acolo l-am luat. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Andreea19Alina a răspuns:

Imi pare rau dar cu banii astia nu o sa gasesti nimic performant si bun! Eu mi-am luat laptop acu recent si am dat peste 2000 lei!